شرکت مجستیک قشم MAJESTIC
پانتون شرکت مجستیک
گالری مجستیک majestic
شرکت مجستیک قشم پروژه های انجام شده
شرکت مجستیک قشم لنگر هاي هلیکس هلیکال
شرکت مجستیک مارین قشم لنگر هاي پلاتی پوس
شرکت مجستیک مارین قشم الاستیک رد
شرکت مجستیک مارین قشم مویسچر شیلد
شرکت مجستیک محصولات ژئو سینتتیک(ژئو تیوب و ژئو تکستایل و محصولات مرتبط به آن)
شرکت مجستیک قشم ACE GEO-GRID • دیوار ساحلی ساخته شده با استفاده از
شرکت مجستیک قشم ساخت موج شکن با استفاده از ژئوتیوب•
شرکت مجستیک قشم نصب لوله در زیر دریا و سیستم حفاظت از آنها
شرکت مجستیک قشم شمع کوبی داخل دریا
شرکت مجستیک مارین قشم لایروبی
شرکت مجستیک قشم شماره تماس
شرکت مجستیک تولید کننده اسکله

تاريخچه شرکت

این شرکت از سابقه طولانی در ارتباط با کار درصنعت دریائی در کشور امارات متحده عربی برخوردار می باشد. ابتدا در سال 1980 به عنوان شرکت تعمیر و نگهداري کشتی المهیري در منطقه جداف دبی کار خویش را آغاز نمود و سپس بمدت بیش از 20 سال بکار تعمیر و نگهداري کشتی و همچنین ساخت شناور هاي فایبر گلاس پرداخت.

در سال 2001 میلادي، این شرکت ساخت اولین پانتون و پلکان متحرك فلزي خویش را جهت گارد ساحلی ابوظبی آغاز نمود که پس از آن نیز به مدت سه سال پانتون هاي متعددي را جهت این سازمان و همچنین دیگر متقاضیان بخش خصوصی تو لید و نصب نموده است.

پانتون هاي اولیه این شرکت با استفاده از فلز ساخته می شدند که به محیط زیست آسیب زده و از عمر مفید کمی نیز برخوردار بودند ،

در سال 2004 این شرکت پس از انجام بررسی ها و آزمایشهاي مختلف بر روي مواد گوناگون، اولین پانتون تولیدي خویش را که با استفاده از فریم هاي چوبی که توسط قسمت هاي لانه زنبوري داخلی بهم متصل گردیده و با چندین لایه فایبر گلاس و رزین پلی استر پوشش داده شده بودند، را تولید نموداین گام مهمی بود که موجب گردید ساخت و استفاده از پانتون با روش فوق که سازگار با محیط زیست باشد در این شرکت آغاز گردد( نمونه اسکله مذکور)

محصولات رقیب تولید فوق با استفاده از آهن ویا بتن ساخته می شوند که در حال حاضر خوشبختانه با آگاهی هائی که در زمینه الزام به حفظ محیط زیست بدست آمده و همچنین تجربه عملی که در رابطه با عمر کوتاه محصولات فلزي و یا بتنی در آب دریا و آسیبی که به محیط زیست وارد می نمایند، وجود دارد دیگر جائی براي دفاع از محصولات مذکور را باقی نخواهد گذاشت.( شرکت مجستیک از پیشگامان طراحی و ساخت اسکله شناور با استفاده از مواد اولیه و محصولاتی می باشد که سازگار با محیط زیست بوده و از عمر مفید بالائی برخوردار می باشند)

چنین دستاورد موفقی موجب گردید که این شرکت از سال 2005 به بعد، به غیر از پانتون، دیگر اجزاي لنگرگاه مانند واكوي، فینگر و پل دسترسی را نیز تولید نموده و در مجموع موفق به ساخت و نصب اسکله هاي شناور جهت بنادر صیادي، شناورهاي تفریحی، شناور هاي تجارتی و مسافربري و همچنین شناورهاي بزرگ نظامی گردد( نمونه هائی از اسکله هاي شناور ساخته شده )

با افزایش اعتبار زیست محیطی محصولات، سازمانهاي مختلف آنها را جهت تاسیسات دریائی که از حساسیت زیست محیطی بالائی برخوردار می باشند، استفاده می نمایند.

در سال 2007 کاملا مشخص گردید که امکانات و فضاي موجود در کارخانه جداف دیگر پاسخگوي درخواست ها و نیاز فعلی شرکت نمی باشد، از اینرو شرکت کارخانه جدید خود را با نام شرکت مهندسی مجستیک مارین در منطقه آزاد تجاري فوجیره احداث و بدین ترتیب فعالیت گسترده خویش را آغاز نمود. همزمان با تاسیس کارخانه جدید، این شرکت نام تجاري جدیدي را جهت تمامی محصولات خویش در سال 2007 بنام Majestic Jetties & Marinaتعریف و آنرا به ثبت رسانید.

ظرفیت تولیدي بالاي شرکت و ارائه محصولات آن با مشخصات فنی جدید، موجب گردید که مشتریان شرکت از این محصولات چه به لحاظ کیفیت وچه از نظر سازگاري با محیط زیست کاملا رضایت داشته و این امر باعث گردید تا این شرکت در ساخت ونصب اسکله هاي شناور در فرمهاي مختلف کوشش نموده و بصورت همزمان نیز سفارشات متعدد و بسیار زیادي را در طول سالهاي گذشته از کشورهاي مختلف دریافت نماید.

همچنین در طول این مدت شرکت کوشش نمود با بهره گیري از فن آوري جدید، نصب اسکله هاي شناور را با استفاده از لنگر هاي هلیکس و پلاتی پوس انجام دهد. اینگونه لنگر ها از خصوصیات ذیل برخوردار میباشند.

 لنگر هاي هلیکس هلیکال

لنگر هاي پلاتی پوس

تاريخچه شرکت